Naujienos

Communications Specialties, Inc.

Kompanija Communications Specialties pristatė neįtikėtinai naudingą produktą - optinį SDI keitiklį. Šis keitiklis ypatingas tuo, jog gali veikti ne tik nuo išorinio maitinimo bloko, bet ir nuo vidinės baterijos. Tai suteikia didžiulę laisvę kai svarbiausia atstumas. Daugiau informacijos Communications Specialties svetainėje.

Aveco Automatizacijos naujiena Redwood Studio

Kompanija AVECO pristatė naujausią savo produktą - Redwood Studio. Tai ne tik visiems prieinama automatizacijos sistema, bet profesionaliausias automatizacijos įrankis šiai dienai. Daugiau informacijos Aveco svetainėje.

Gefen naujienos

Kompanija Gefen pristatė aibę naujų produktų skirtų ne tik profesionalui bet ir kasdieniniam naudojimui bei buities palengvinimui. Vsisas naujienas ir produktus galite rasti Gefen.eu svetainėje !

IDX

4 x DUO-150: 146Wh V-Mount High Load Lithium Ion Battery 1 x VL-4S: 4-Channel Simultaneous Charger + 1 x CB HD Mini krepšys nemokamai!. Dėl specialaus pasiūlymo prašome susisiekti su mumis.

DataVideo garantija

Užregistruok savo turimą DataVideo produktą datavideo.info svetainėje ir pratęsk įrenginio garantiją nemokamai! Kas gali būti geriau?

BlackMagic Design

Blackmagic Design pristatė ATEM 1 M/E Production Studio 4K sistemą. Informacija apie žinutę blackmagicdesign.com svetainėje.

JVC Professional

Šiemet JVC stendas IBC parodoje ketina būti išties įspūdingas. JVC pristato ne tik asvo naują flagmaną GY-HM650, kuris geba tiesiogiai streaminti vaizdą, bet ir 4K monitorių.

VšĮ Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija

AV SYSTEMS pateikė profesionalios įrangos kmoplektus Lietuvos nacionaliniam radijuj ir televizijai. Buvo pristatyta: Sony žurnalistinės tv kameros, kryptiniai mikrofonai, Sachtler štatyvai, Swit akumuliatoriai, Neske apšvietimas ir kita įranga.

Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

AV SYSTEMS pradeda instaliuoti Lietuvos Respublikos Seimo kabelinės televizijos sistemą. Sistemą sudarys Communication Specialties ir Wisi produkcija. Inžineriškai keblų projektą suprojektavo ir įdiegs AV SYSTEMS.

Lietuvos muzikos ir teatro akademija

AV SYSTEMS pristatė šviesų komplektą EUROLITE Lietuvos muzikos ir teatro akademijai.

Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

AV SYSTEMS baigė diegti apšvietimo įrangos kompleksą Lietuvos Respublikos Seime.

PS-420W LCD EKRANAI

JVC Professional Europe Ltd. pristato du naujus 42" ir 47" colių LCD ekranus. Šie ekranai pasižymi itin gera raiška ir žiūrėjimo kampu.

DAVINCI RESOLVE

Blackmagic Design Pty. Ltd. pristatė naują programinės įrangos komplektą - DaVinci Resolve. Jau galite įsigyti už ypatingą kainą.

P2 PLUG-IN

Panasonic pristatė naują įskiepį skirtą Avid Media Composer. Naujajį P2 įskiepį galite išmėginti nemokamai net 30 dienų.

Žymės: BlackMagic Design, Sony, Evertz, JVC, Harris Broadcast, Snell, Harmonic, Grass Valley, Ikegami, Ross Video, Fujinon, Miranda, Canon, Telecast, Anton Bauer, Sachtler, Kramer, Vinten, Panasonic, Autocue, Dedolight, IDX, Pag, Movietech, ABC, Egripment, DTL, Guramex, Yamaha, Sonifex, Rycote, AJA, Avid, Rhozet, Chyron, Atto, Slomo.tv, Matrox, ClearCom, DataVideo, Communications Specialties, Audio Technica, KinoFlo, Lastolite, Azden, Digital Video Labs, Softlab, Kroma Telecom, Playbox, Neutrik, Broadata, CalDigit, Lemo, Arbor Media, Ateme. Paslaugos: profesionalios garso ir vaizdo įrangos nuoma, prekyba nauja ir dėvėta vaizdo ir garso technika, televizinių projektų sprendimai, profesionalios įrangos naudojimo kursai, autorizuotas įrangos serviso centras.