Paslaugos

Tikime, kad jog pateiksime patį geriausią profesionalios vaizdo, garso bei šviesos įrangos pasiūlymą. Turėdami įlgametę patirtį bei bendradarbiavimą galime pasiūlyti geriausią kainos - kokybės santykį atitinkantį produktą. Reikalui esant galime gauti bandomąją įrangą ir išmėginę galėsite nuspręsti ar įranga tinkama Jūsų poreikiams. Autorizuotas įrangos servisas atliks įrangos suderinimą, profilaktinę priežiūrą bei suremontuos sugedusią įrangą.


Kolektyvą sudaro tik kvalifikuoti ir sertifikuoti inžinieriai. Turintys daugiau nei 15 metų patirtį profesionalai padės ne tik rasti tinkamiausią sprendimą, bet ir pagelbės diegiant bei prižiūrint naudojamą įrangą. Pradėję nuo mažų pardavimų šiuo metu turime labai platų klientų ratą ne tik Lietuvoje bet ir įvairiose užsienio šalyse.

Žymės: BlackMagic Design, Sony, Evertz, JVC, Harris Broadcast, Snell, Harmonic, Grass Valley, Ikegami, Ross Video, Fujinon, Miranda, Canon, Telecast, Anton Bauer, Sachtler, Kramer, Vinten, Panasonic, Autocue, Dedolight, IDX, Pag, Movietech, ABC, Egripment, DTL, Guramex, Yamaha, Sonifex, Rycote, AJA, Avid, Rhozet, Chyron, Atto, Slomo.tv, Matrox, ClearCom, DataVideo, Communications Specialties, Audio Technica, KinoFlo, Lastolite, Azden, Digital Video Labs, Softlab, Kroma Telecom, Playbox, Neutrik, Broadata, CalDigit, Lemo, Arbor Media, Ateme. Paslaugos: profesionalios garso ir vaizdo įrangos nuoma, prekyba nauja ir dėvėta vaizdo ir garso technika, televizinių projektų sprendimai, profesionalios įrangos naudojimo kursai, autorizuotas įrangos serviso centras.